Doprava a spôsob platby

BEZPEČNÉ DODANIE NA ÚZEMÍ EURÓPY

Krbové portály, sochy a fontány Marmuro® sú vyhotovené ručne a vhodne pripravené a zabezpečené počas dopravy. Z toho dôvodu celková dĺžka realizácie a dodania trvá tri až štyri mesiace.


Dostupnosť

Spôsob objednávania sa líši v závislosti od dostupnosti tovaru, ktorý je nasledujúci:

Ihneď k dispozícii - tovar s takýmto označením je v našom sklade dostupný a je - ako názov napovedá - ihneď k dispozícii.

Vo výrobe – výroba produktu s týmto označením je už zahájená. Čakacia doba pre tento produkt je preto kratšia ako v prípade produktov dostupných na objednávku. Pri každej položke je uvedený presný dátum jeho doručenia do skladu.

Dostupné na objednávku - výroba produktu je zahájená na základe špeciálnej, individuálnej objednávky Zákazníka. Dodacia lehota v prípade týchto produktov je 3-4 mesiace.


Platba

Pri objednávaní tovaru, ktorý je ihneď k dispozícii je potrebné uhradiť celú sumu za tovar na uvedený bankový účet. Avšak, ak je stav objednávky "vo výrobe" alebo "dostupné na objednávku", platbu je potrebné vykonať na základe zálohovej faktúry vo výške 50 % z celkovej ceny. Úhrada zvyšnej časti sa vykonáva, ak tovar je už na sklade a je pripravený na expedíciu.


Náklady na dopravu

S dodaním sa spájajú nasledujúce náklady: balenie, manipulácia, odoslanie a poistenie zásielky. Dodanie všetkých produktov Marmuro® na území Slovenska je zahrnuté v cene zobrazenej na internetovej stránke obchodu. Ceny zahraničných objednávok závisia od veľkosti a hmotnosti tovaru. Tieto náklady jú jasne a presne definované pri objednávaní. Spoločnosti Marmuro® záleží na optimalizácií dopravných nákladov, pričom dôležitá je aj 100% bezpečnosť prepravovaných zásielok.


Dodacia lehota

Keďže si vážime čas našich Zákazníkov a uvedomujeme si rozmery a hmotnosť ponúkaných v našom obchode produktov, snažíme sa, aby dodanie tovaru nastúpilo v termíne, ktorý vyhovuje Kupujúcemu. Snažíme sa vopred určiť a potvrdiť presný dátum a čas doručenia zásielky, aby sa Zákazník mohol pripraviť. Zásielku je možné od odoslania až po doručenie sledovať na internetových stránkach dopravcu, po zadaní do vyhľadávača sledovacie číslo zásielky.

Objednávky na území Slovenska a ďalších európskych krajín z logistických dôvodov realizujeme v priebehu 48 h po maximálne 5 pracovných dní. Avšak v prípade každej zásielky, termín a miesto doručenia je vopred dohodnuté so Zákazníkom.


Spôsob doručenia

Na území Poľska krby a ostatné produkty Marmuro® posielame renomovanou logistickou a dopravnou spoločnosťou GEFCO. V ostatných krajinách Európy, krby, fontány a mramorové sochy sú doručované spoločnosťami, ktoré sa špecializujú na logistiku v danej krajine (vrátane napr. takých popredných firiem ako je DB Schenker).

V oboch prípadoch sú objednávky dodávané kuriérskou spoločnosťou v systéme "door-to-door" (s vykládkou). Nakládka je v mieste Marmuro®, vykládka u Klienta. Dodávka je realizovaná vozidlami, ktoré sú vybavené tzv. výťahom, ktorý umožňuje efektívnu vykládku paliet s objednaným tovarom v mieste označenom Kupujúcim. Hoci zvyčajne dodanie nezahŕňa vynášku krbu do domu Kupujúceho, kuriéri ochotne pomôžu previezť paletu na vozíku napr. do garáže.

Je dôležité, aby ste pri prevzatí zásielky nezabudli skontrolovať jej obsah v prítomnosti kuriéra.


Záruka bezpečnosti

Krby, fontány alebo sochy sú balené do drevených debien, určené na tento cieľ, čo poskytuje záruku bezpečnosti zásielky počas dopravy. Tovar je zabalený s maximálnou starostlivosťou a pevne fixovaný. Z toho dôvodu nemôže dôjsť k žiadnemu poškodeniu ani jednej časti. Objednaný tovar je tiež adekvátne poistený, takže Zákazník sa nemusí trápiť o osud zásielky.