Návrh interiéru

POMÔŽEME VÁM S NÁVRHOM INTERIÉRU

Využívanie služieb bytového architekta je v dnešnej dobe celkom bežná záležitosť. Takýto odborník nielenže vytvorí projekt interiéru v štýle, ktorý si Zákazník zvolil, ale pomôže mu aj s výberom zariadenia, ako je nábytok, krby, spotrebiče, dekorácie a ďalšie.


Individuálny prístup k zákazníkovi

Vzhľadom k tomu, že Zákazníci Marmuro sú jedineční, citliví na krásu a majú sofistikovaný vkus, je dôležité, aby bytoví architekti mali individuálny prístup pri navrhovaní ich životného priestoru. To je dôvod, prečo Marmuro odporúča využiť služby bytového architekta, ktorý Vám pomôže pri výbere z nášho portfólia, rovnako ako ďalšieho vybavenia. Naša spoločnosť sa zaoberá navrhovaním rôzneho druhu interiérov, preto nákup v obchode Marmuro nie je podmienkou využitia služieb nášho interiérového dizajnéra.


Prečo sa oplatí využiť komplexné služby bytového architekta?

Každý z nás si želá, aby jeho dom bol nielen krásny, štýlový a funkčný, ale aby zároveň odzrkadľoval aj jeho osobnosť. Túto túžbu si môžete splniť vďaka službám bytového architekta. Ale to nie je všetko!

Interiérový dizajnér, keďže sa dokonale vyzná v súčasnej ponuke interiérového dizajnu, berie do úvahy rozpočet Klienta vyčlenený na tento účel a dokáže ho využiť v plnej výške. Navyše Vám ušetrí čas a - ako sa vraví, - čas sú peniaze. Ďalšou výhodou je, že využitie komplexných služieb interiérového dizajnéra umožňuje výhodnejší nákup bytového zariadenia, ktoré bude dokonale odzrkadľovať predstavu Zákazníka o ideálnom interiéri.

Osoby, ktoré sa rozhodnú sami si zariadiť dom, musia mať zmysel pre estetiku, predstavivosť, ale aj znalosti v oblasti predpisov a noriem. Mnohí z nich už na začiatku majú problémy s aranžáciou, ako napr. s výberom interiérových prvkov (vyrobených z vhodných materiálov) a farieb tak, aby boli nielen funkčné ale štýlovo jednotné. Interiérový dizajnér je neoceniteľný aj vďaka tomu, že vytvára vizualizáciu, ktorá pomôže vyvarovať sa chýb pri usporiadaní a úplné prispôsobenie interiérových prvkov ku vkusu Zákazníka.

Pamätajte, bytový architekt nie je dekoratér - je to osoba, ktorá navrhuje celý obytný priestor, počnúc od technologických otázok, ako je elektroinštalácia, usporiadanie nábytku, až po dekorácie.

Interiérový dizajn s Marmuro - krok za krokom

Pred tým než bytový architekt pristúpi k vytvoreniu projektu, Zákazník nám pošle ručne nakreslený náčrt miestnosti s výmermi ako aj - voliteľne - niekoľko fotografií existujúceho interiéru. V tejto fáze Zákazník odovzdá informácie dizajnérovi o tom: o aký štýl sa zaujíma, aké prvky zariadenia alebo funkčnosti sú pre neho dôležité, aké farby uprednostňuje. Budeme tiež radi, ak pošlete zopár takých grafických inšpirácii týkajúcich sa interiéru, ktoré sa Vám páčia (môžu byť aj vo forme linku). Po doručení informácií, návrhár analyzuje údaje. Ak sú dostatočné na vytvorenie návrhu, Zákazník dostane cenovú ponuku a navrhovaný termín realizácie (zvyčajne 10 až 16 dní). Následne Zákazník dostane návrh funkčného usporiadania, koncepčný pohľad s popisom prvkov zariadenia, pohľad s jednotlivými rozmermi, ďalej moodboard - "tabuľu", na ktorej sú špecifikované jednotlivé prvky navrhnutého interiéru. Ďalším krokom je vizualizácia a následne prijatie návrhu Zákazníkom. Posledným krokom je vytvorenie konštrukčných výkresov. Od tohto okamihu sa môže pristúpiť k rekonštrukčným prácam.


Ponuka

Ponúkame tri typy balíčkov:

koncepčný – v rámci tohto návrhu navrhneme najdôležitejšie prvky interiéru a farby vo forme 2D obrázka (vrátane rozmerov) a moodboardu. Jeho nespornou výhodou je rýchla realizácia.

projektový balík – tento balík ponúka všetky zložky koncepčného návrhu, a navyše obsahuje aj vizualizácie. To vám umožní pozrieť si koncepciu Vášho budúceho interiéru. Takéto znázornenie Vám pomôže pri reálnom zariaďovaní interiéru.

konštrukčný – jedná sa o kompletný, komplexný projekt, ktorý obsahuje všetky prvky koncepčného a projektového balíčka a návrhu tiež: stropu s osvetlením a elektrotechnické výkresy. Ak sa rozhodnete pre tento balík, poskytneme podrobné informácie dodávateľom, aby sa zabránilo chybám počas stavebných prác a rekonštrukcie.


Cenník

Niektoré spoločnosti dodávajúce interiérové prvky ponúkajú svojim Zákazníkom bezplatné návrhy interiéru pri kúpe tovaru. Ponuka návrhu spočíva v tom, že pri kúpe napr. mramorového krbového portálu spoločnosť poskytne vizualizáciu jeho umiestnenia v obývacej izbe kupujúceho, bez návrhu interiéru. Bytový architekt Marmuro pripraví kompletný návrh, a je k dispozícii až dovtedy, kým projekt nesplní požiadavky Kupujúcich.

Cenník za návrh interiéru nájdete tu. Cena zahŕňa individuálne konzultácie po každej etape. Cena vytvorenia návrhu interiéru reštaurácie alebo vstupnej haly hotelov sa určuje individuálne.

Po zhrnutí nákladov vysvitne, že za atraktívnu cenu nielenže dostanete funkčný návrh interiéru v súlade s vašim vkusom, ale tiež získate informácie o tom, kde sa oplatí kúpiť ostatné navrhnuté prvky. Môžete tiež ušetriť vďaka kúpe potrebného množstva materiálu, ktoré vypočítal dizajnér, vyhnúť sa dizajnérskym chybám a kúpe zbytočných vecí.

MIESTNOSŤKONCEPCIANÁVRHKONŠTRUKČNÝ NÁVRH
OBÝVAČKA <21 m²300500650
OBÝVAČKA >22 m²400600700
BYT <54 m²5508001100
BYT >54 m²6509501350
DOM <120 m²8001150individuálna cenová ponuka
DOM >120 m²9501350individuálna cenová ponuka

Rozsah

KONCEPCIANÁVRHKONŠTRUKČNÝ NÁVRH
POHĽAD (2D obrázok interiérového návrhu s rozmermi)
SÚHRN HLAVNÝCH INTERIÉROVÝCH PRVKOV VO FORME "MOODBOARD-u"
VIZUALIZÁCIU (OBÝVAČKA: 2, BYT: 4-5, DOM: NA VYŽIADANIE)
POHĽAD NA STROP S NÁVRHOM OSVETLENIA (OBRÁZOK 2D S ROZMERMI, NAVRHOVANÉ OPRAVY)
ELEKTROTECHNICKÝ VÝKRES S ROZMERMI PRE DODÁVATEĽOV

Súbory na stiahnutie:

Vzor náčrtu od Zákazníka a jeho realizácia

Vizualizácia miestnosti


V prípade záujmu o vypracovanie návrhu interiéru nás neváhajte kontaktovať!